Chorvatsko dělá svět přesvědčen

Bez ohledu na to, kdo je konečným šampiónem, Dámské Fotbalové Dresy Chorvatský fotbal je již na tomto Světovém poháru, Nechte svět zaujmout. Nyní přemýšlejte o argentinském týmu také zemřít bez lítosti, Dvě hry ztracené argentinským týmem, Ztráta chorvatského týmu, který se zúčastnil mistrovství a finále finále, Ztráta francouzského týmu ve finále.

Vždycky si pamatujeme slova, která po semifinále řekl chorvatský trenér. Chorvatský trenér Daric v té době řekl médiím, “Naši hráči ukázali vůli, Chci se změnit, ale nikdo nechce skončit, Všichni říkali, že mohou pokračovat v běhu. Někteří hráči jsou zraněni, Ale nemůžete je úplně ublížit. ” Takový vytrvalý bojový duch, Oni jsou plně hodni vítězství v semifinále.

Možná, že Dres Chorvatsko není ve světovém poháru super tým; Pokud jde o sílu papíru, Jejich hodnota není tak dobrá jako mnoho týmů. Chorvatsko je super taktická gramotnost a vytrvalost ve prospěch, Krev a bojový duch boje. Poté, co Světový pohár vstoupil do vyřazovacího kola, Chorvatsko stojí před třemi soupeři, kteří jako první ztratili míč. Semifinále proti Chorvatsku do Anglie, Nebo nejdříve nechte míč, Poté se Chorvatsko vyrovnalo a dosáhlo úspěchu.

Mbape chyběl z francouzského výcviku

Dva dny po offseasonu, ruský mistrovský pohár ukáže poslední čtyři utkání. Francouzský tým a belgický tým se objeví jako první. Budou zabiti na stadionu Petrohradu. Chcete-li soutěžit o vstupenku do finále. Nicméně, v posledním tréninku, Genius kluk Mbapp byl nečekaně nepřítomný. To také vedlo k spekulacím z vnějšího světa. Francouzský trenér Deschamps však rychle řekl médiím: V soutěži s Dámské Fotbalové Dresy Belgií se mohou účastnit všichni hlavní hráči.

V posledním tréninku, Celkově čtyři hráči nepracovali s většinou týmu. Kromě Mbape jsou také Pawar, Kanter a Mendi. Pawar a Kanter přišli na trénink. Jenomže běžící trénink, Nepracoval s celým týmem, Zjevně se jen zotavují. Mbape naopak nepřišel na trénink. Zdá se, že je to ještě znepokojující.

Atmosféra ve francouzském týmu je také dobrá. Každý může čelit nadcházejícím semifinále s uvolněným postojem. Jen 9. července, Mendi také zveřejnila legrační fotku na sociálních médiích. Pojďme společně s Mbabe, který spí. Zdá se, že atmosféra uvnitř týmu před Dres Francie válkou byla docela dobrá.

Světový pohár historie moment

Španělsko a ruské Dámské Fotbalové Dresy mistrovství světa v osmém finále, Určeno být klasickým showdownem v análech dějin. Tato kampaň není jen poprvé, kdy se v tomto mistrovství světa objeví přesčas. Bylo to také již čtvrtý čas, kdy byla na mistrovství světa ve fotbale nahrazena.

Za účelem ochrany fyzické kondice a fyzického zdraví hráčů, Pravidla fotbalu rovněž prošly humanizovanými změnami v oblasti nahrazení. Hlavním bodem je, že každý tým v prodloužení může změnit ještě jednu osobu. To je nahrazení čtvrtého hráče. Tímto způsobem se hru vyhneme, když je hra v pravidelných časech zablokována. Týmové trenéry si cení počet náhrad v rukou. Nakonec není nahrazen. Předtím tato pravidla byla v angličtině FA pohár. Německý pohár a Americký pohár a další události začaly používat.

Vyřazovací zápas mezi Španělskem a Dres Rusko je třetím vyřazením Světového poháru. Předchozí dvě hry byly francouzské 4-3 eliminaci Argentiny. Uruguay 2-1 vyhrává Portugalsko Obě hry vyhrál za 90 minut. Hra mezi Španělskem a Ruskem je velmi znepokojující. Oba týmy skórovaly 1: 1 v pravidelném čase. 97 minut Rusko provedlo úpravu nahrazování Vy Luoxin nahradil Kuzyajev. Je to poprvé, kdy se světový pohár poprvé v historii změnil.

Ronaldovy bitvy o život a smrt se setkaly se svým bývalým učitelem

Írán se chystá konkurovat Dámské Fotbalové Dresy Portugalsku za kvalifikační práva skupiny. Pokud porazí soupeře, Bude úspěšně ze skupiny B. Před zápasem iránský trenér Queiroz dal hráčům 3R mantry. Řekl, že když stojí před Portugalskem, Tým musí projevit úctu, realitu a romantiku.

Iránský tým momentálně dosáhl 3 bodů. Nejprve porazili Maroko 1-0. Poté 0-1 prohrálo Španělsko. Tváří v tvář situaci ve skupině, Queiroz řekl: “Můžete tu stát, Stále máte příležitost bojovat za sen, To je čest. Jsme stále plní naděje, Pokud můžete postupovat, To bude historický průlom! ”

Queiroz mluvil o tomto portugalštině: “Portugalština je jednou z oblíbených, která má vyhrát. Je také jedním z nejoblíbenějších týmů. Takže můj koncept hry je respektovat naše soupeře, Rozpoznejte realitu a zůstaňte romantickou. Dres Portugalsko zde není ztraceno. Ale tvrdě pracovat pro svou vlastní důstojnost, Jsem hrdý na Portugalsko! ”

Bonucci je o Argentině optimističtější

Podle zpráv, Uvedl Milan Zhongwei Bonucci v rozhovoru. Argentina Dámské Fotbalové Dresy vyhrát mistrovství světa ve fotbale.

V rozhovoru, Bonucci také mluvil o své budoucnosti v Miláně. Italové zveřejnili stručné jméno pro opuštění týmu. Řekl: “Fanoušci se obávají ohledně mé budoucnosti v Miláně? Není třeba vůbec, vždycky budou nějaké drby, Ale my všichni pracujeme pro stejný cíl. Cílem Milána je návrat do Ligy mistrů. Kromě toho musíme usilovat o další cíle. ”

Pokud jde o nadcházející svět, Bonucci řekl: “Jsem optimistický o Argentině ve Světovém poháru. Doufám, že Dres Argentina vyhrát šampionát. Nemohl jsem však vidět prvních pár zápasů. Když se vrátím do Itálie, Uvidím každou hru, Bohužel nemůžeme jít do Ruska. ”

Startovní sestava Brazílie se změnila

Podle plánu, Dámské Fotbalové Dresy Brazilský tým bude mít před zahájením Světového poháru dvě zahřívací zápasy. A s koncem prvního zahřívacího zápasu, Brazílie Světový pohár Tour, To také oficiálně přišlo k odpočítávání před začátkem. Lidé jsou nejvíce znepokojeni Je nepochybně startovní sestava brazilského týmu. Od zápasu proti Chorvatsku, Lidé by měli být schopni vidět nějaké stopy.

V obranné lince brazilského týmu, Titt pravděpodobně použije kombinaci dnešních pěti hráčů na mistrovství světa. Za prvé, v pozici brankáře, Edson Manchester City a Allison v Římě, Všichni mají silnou konkurenceschopnost. Nicméně, soudě podle důsledného výběru Titta v kvalifikacích Světového poháru, Allison je pravděpodobnější, že bude na lavičce.

A ve Světovém poháru, Titt se musí více věnovat kombinaci středisek. Pokud je síla soupeře normální, Středisko v brazilském týmu musí být proto kreativnější. Coutinho bude první volbou; V eliminačním zápase proti silnějším soupeřům, Kontrola a stabilita budou prioritou Brazílie Tit. Ve skutečnosti dnešní hra, Jediný brazilský Augusto, který hrál v Číně Super League, byl zraněn na zdi. Shodovat se na zkušenostech v kvalifikacích Světového poháru, Dres Brazílie Augusto se zdá být pro Titta výhodnější volbou.

Juve vyhraje červenou hvězdu Serie A do Tibung von

Podle zpráv, Janov vypsá 20 milionů eur pro brankáře Palina. Dámské Fotbalové Dresy Juventus použije některé hráče jako žetony. Obchodujte s druhou stranou.

Palin opravdu chce napadnout Juve, V současné době se tyto dva kluby aktivně vyjednávají. Rice poukázala na to, že Janovi stanovila za Palin cenu 20 milionů eur. Juventus však nechtěl platit více než 10 milionů EUR. Koneckonců, smlouva s Palinem zůstává jenom jeden rok.

Juventus může použít některé hráče k vyrovnání hotovosti. Janovo se vždy zajímalo o Sturrara. Neexistuje však žádný nedostatek kupujících pro Sturaro. Juventus se bude snažit maximalizovat své zájmy. Janov není nutně nejvyšší cena. Analýza médií, Jeden nebo více Moise-Keane, Odero a Mandra Gora, Může být použit jako vyjednávací čip. Pronajal se Janovi. Podle zpráv Dres Juventus připravil pětiletou smlouvu o platu ve výši 2,3 milionu eur pro Palin. Poté, co Juventus Buffon opustil tým, Palin je velmi nadějný být jeho nástupcem.

Ramos zvítězil ve třech po sobě jdoucích šampionátech

V očích Realu Madrid kapitán Ramos, Pokud Liverpool porazil Liverpool, aby dosáhl tří po sobě jdoucích mistrovství, Pak Real Madrid definuje éru. V rozhovoru s UEFA, Dámské Fotbalové Dresy Ramos řekl: “Všichni víme, co je ve finále Ligy mistrů. Několikrát jsme se v posledních letech podíleli. Víme také, že je to skvělá příležitost. Musíme se zaměřit Protože nějaké detaily mohou určit hru. Může opět vyhrát Ligu mistrů Bude to sen a moje ambice. Ale já nevím, jak to bude trvat tři po sobě jdoucí roky. ”

Ramos vyhrál tři tituly Ligy mistrů. Mluvil také o vkusu vítězství v šampionátu. “Když rozhodčí zastavil hru, Můžeš mít trochu času na to, Váš osamělý život jako hráč, Tolik cest, tolik hotelového života, Nemůžete strávit hodně času se svou rodinou a dětmi. Takže, tento okamžik vám připomíná lidi kolem vás, Ti, kteří vám chybějí. Musíte mít na paměti, že to je oběť a boj. Nechte se stát hráčem a nechte se dosáhnout tohoto okamžiku. Z mého pohledu mám pocit, že jsem kapitánem. Vzpomínám si na všechny věci, Protože je vše užitečné, Pomoz mi, abych hrála mé nejlepší. ”

O turné Ligy mistrů v Realu Madrid, Ramos řekl: “Vypusťte ty oponenty, Je jedním z našich nejsilnějších knockout zápasů. Také jsme byli odměněni tvrdou prací. Do finále Ligy mistrů. Vzhledem k tomu, že jsme eliminovali velké favority jako Paříž, Juventus a Bayern, To činí Dres Real Madrid silnější Bez ohledu na celkový nebo duchovní aspekt, Není pochyb o tom Bude to těžké finále se setkat s Real Madridem. ”

Messi tlačí rozhodčího na poločas

Real Madrid je 2-2 remíza s Barcelona, Po zápase se stal kapitánem Realu Ramos novinky. Dámské Fotbalové Dresy Messi pod tlakem rozhodčího během přestávky. Ramos řekl: “V kanálu hráče, Messi vyvíjel tlak na rozhodčího. Nevím, jestli v té době byla kamera. Nevím, zda to ovlivnilo trest ve druhé polovině rozhodčího. To je fotbal. Všechno zůstává na poli. Dokud vám to neublíží, musíte to respektovat. ”

O této hře, Ramos řekl: “Je to skvělá hra. Doufáme, že porazíme šampióna ligy. Celkově jsme hráli dobře, Od první minuty do poslední minuty. Máme remízu, Je velmi pravděpodobné, že skončíme s jejich neporaženými. Nyní se však soustředíme na finále Ligy mistrů. ”

Poté, co Suarez spadl na zem, Nerozbaloval míč z hranic? Ramos vysvětlil: ” Když hráč padne na zem, Myslíte si, že to může být trochu vážné, Z míčů kopala míč mimo úctu. Nicméně znám jeho styl, Jeho styl hry, Stráví čas. Plně respektuji Dres Barcelona Nedotkl jsem se ho. ” O mistrovství Barcelony, Ramos řekl: “Barça se nespoléhal na rozhodčího, aby vyhrál ligový titul. Ztělesňují své výhody. Jsou to vítězové. ”

Liverpool går i stykker med storebror

Liverpool se v této sezóně stal velkým černým kůňem v Lize mistrů. Tým Kloppa byl nečekaně jediným týmem v Dámské Fotbalové Dresy Premier League, který vstoupil do čtvrtfinále Ligy mistrů. Tento tým však v první polovině semifinále dosáhl skvělého vedení 5-2. Do druhého kola semifinále Ligy mistrů však došlo k velké změně. Nasledujte nejlepšího partnera trenéra Klopa za 17 let, tréninkový tým v Liverpoolu měl pouze přestávku s týmem v druhém čísle Kloppa.

Podle zpráv, rozdíly a spory mezi Bovac a Klopp. Podle zprávy, v Liverpoolu zápas s Chelsea dříve, Bovac měl násilnou bitvu s Liverpool držitelem Achterberg. Během posledních pár týdnů se Bovac nepodílel na výcviku prvního týmu Liverpoolu.

Bovac je považován za mozku Kloppovy vysoké tactiky. Je to trenér, který už 17 let pracuje pro Liverpool Klopp. Považoval to za klíčovou postavu ve výcvikovém personálu Kloppa. Oba měli partnera v Mainzi, aby kontrolovali koučovací personál. Nyní s Klopovým náhlou přestávkou s předchozím levým pažím je také první tým Liverpoolu nevyhnutelně ovlivněn. A pokud tato mutace ovlivní výlet ligy Dres Liverpool Champions League a udržuje si nejvyšší místo v Premier League, stačí počkat a uvidíte.