Kaneova budoucnost má poslední slovo

Podle britských zpráv, mluvit o týmové hvězdě Harryho – Kaneova budoucnost, Dámské Fotbalové Dresy Trenér Tottenham Pochettino řekl, že na tuto otázku může odpovědět pouze Kane. Kane nedávno dobře hrál, Právě získal své první 100 cílů v Premier League, Anglický útočník si však myslí, že jeho prvním cílem je vyhrát trofej.

Kane a Tottenham smlouvu do roku 2022 nevyprší, Ale Kaneův bývalý týmový kolega Rooney řekl v rozhovoru, Pokud Tottenham nemůže vyhrát toto slovo, Kane si přehodnotí svou budoucnost. Kaneho vynikající výkon v posledních letech způsobil spoustu evropských klubů všech věkových kategorií, Bývalý prezident Realu Madrid Calderon doufá, že tým podepíše anglického útočníka.

Na otázku o budoucnosti Tottenham Kane, Dres Tottenham odpověděl: ” To je jeho problém, ne můj. Samozřejmě chce jít, chce vyhrát šampionát. Nebudu o tom příliš komentovat. Je zde velmi šťastný, miluje Tottenham, Ale toto je jeho osobní otázka Jedná se o jeho myšlenky a pocity, Nemohu mu odpovědět. ”

Arsenal a Ozil se obnovují až do roku 2021

Premier League Arsenal oznámil oficiální, Se záložníkem Dámské Fotbalové Dresy Özil dokončil smlouvu, Nová smlouva trvala do roku 2021. Podle zprávy, Zhou Xin Arsenal Ozil dosáhl 350.000 liber, On také se stal nejvyšším placeným hráčem v historii Arsenalu.

Ozil a Arsenal otázky obnovy, Ovlivňuje srdce fanoušků ozbrojených sil, Jeho předchozí smlouva vyprší letos v létě, A nyní po dokončení obnovy, Fanoušci Arsenalu se konečně ujistili.

Po obnovení, Arsenal Özil řekl na sociální platformě: ” S potěšením oznamuji novou tříletou smlouvu s Arsenálem, Po dlouhém čase, abyste s vámi zvážili a komunikovali, Udělal jsem jedno z nejdůležitějších rozhodnutí mé současné kariéry. Kouzelné věci vždy potřebují strávit nějaký čas, Nakonec se mé srdce rozhodlo pro mě. Jak jsem vždycky říkal, byl jsem doma jako Arsenal, Jsem motivován a doufám, že pomůžu týmu dosáhnout v nadcházejících letech skvělé úspěchy. Dres Arsenal jeden den, celoživotní Arsenal! ”

Fernandinho a Manchester City obnovení

Manchester City oznámil prostřednictvím oficiálních webových stránek, Již uzavřeli smlouvu s brazilským záložníkem Fernandinho, 32letý záložník získal dvě a půl roku smlouvu s Dámské Fotbalové Dresy Manchesterem City, Nová smlouva do léta 2020.

Smlouva Fernandinho a Manchester City původně vypršela v letošním roce, Obnovená smlouva dosáhne léta roku 2020. Pod Guardiola, Fernandinho se stal nedílnou součástí záložníka Manchester City, V této sezóně hrál všech 23 zápasů v Manchesteru City, Zaznamenal 2 góly a 3 asistence. Manchester City středa a Otamendi právě dokončil smlouvu, Nyní uzamkla novou smlouvu hlavních hráčů, V současné době vedl Manchester City i Premier League s 12 body, Ruka se dotkla titulu ligy.

V létě 2013, Fernandinho nastoupil do Dres Manchester City, Zatím hrál 212 zápasů Manchester City skóroval 19 gólů, Pomozte Manchesteru vyhrát v sezóně 2013-14 Premiership a League Cup double crown, Znovu pomohl Manchesteru vyhrát Ligový pohár v letech 2015-16.

Vysoká hodnota je můj kompliment

Obránce Liverpoolu Van Dijk řekl: Nebude cítit úzkost za vysoké ceny, Dámské Fotbalové Dresy Myslel si, že je pro něj kompliment. Van Dijk na 7500 liber od Southamptonu se připojil k Liverpoolu, Je strážcem nejvyšší hodnoty v historii.

Van Dijk řekl: ” Vysoké ceny mě nebudou cítit úzkostlivě, To je kompliment k mé tvrdé práci, Takže Liverpool je ochoten utrácet peníze za mě, Nemohu změnit to, co se stalo. ”

Liverpool, Chelsea a Manchester City mají zájem o uvedení Van Dyke, Posledním z nich se nakonec podařilo vstoupit do armády, Na otázku, proč si vybral Liverpool, Van Dijk řekl: ” Dres Liverpool je velmi velký tým, Fanoušci, hráči a všechno zde je skvělé. Každá domácí hra v Liverpoolu je překvapivá, Jsem rád, že pracuji pro tento klub. ” Liverpool bude hrát proti domácímu vůdci ligy Man City doma příští pondělí ráno.

Barcelona není populární škrt

King’s Cup 1/8 finále do Celta, Ačkoli Dámské Fotbalové Dresy Barcelona nedokázala vyhrát, Nicméně, poté, co trenér Valverde řekl, že byl spokojen s výsledky. ” Každý má svůj vlastní názor, Jsme spokojeni s některými aspekty hry. Možná můžeme získat lepší výsledky, Ale mohou nám také získat další míče. Tempo hry je velmi intenzivní, Druhá strana loupeže je velmi vpřed. Celta se snaží vyrovnat, Samozřejmě máme také hrozbu. ”

Při pohledu do druhého kola zápasu, Valverde řekl: ” Známe schopnosti Celta, Ukázali sílu v zápase La Liga, Zobrazit to znovu dnes Druhé kolo udělají to nejlepší, Uděláme to nejlepší. Velice je rešpektujeme. ”

Barweder zdůraznil: ” Hra není populární, Všechno musí být rozhodnuto, Známe energii protivníka, Dres Barcelona bude bdělo. ” Barcelona trenér také chválil cíl hrdina Arnis: ” Vystupoval dobře ve všech pozicích na frontě, Není strach, Může přispět k cíli. Samozřejmě, hra Barcelona se mu zdá dlouhá, Protože rytmus týmu La Liga je velmi silný. ”

Real Madrid nikdy nebyl spokojen

V poslední době, Prezident republiky Dámské Fotbalové Dresy Real Madrid Florentino vystoupil na každoroční vánoční večírek v Realu Madrid, Ve svém projevu, Florentino připomněl úspěchy klubu v roce 2017.

” Naše skvělé úspěchy, které dělal klub, nám dovolily tento klub, Náš trenér a naši hráči jsou uznáváni po celém světě. Dále jsme obdrželi ocenění týmů FIFA a UEFA a individuální ceny. Myslím si, že tento rok je pro Real Madrid velmi uspokojivým rokem, V tomto roce jsme dosáhli velkých úspěchů, Fanoušci z Realu Madrid jsou také velmi spokojení. Snažili jsme se udělat to nemožné, Nikdy se nebudeme obracet k problémům a problémům. ”

” Pro letošní výsledky v Realu Madrid, Všichni jsme velmi spokojeni, Ale lidé, kteří znají Dres Real Madrid, vědí, že chceme získat více, Takže nemáme čas být spokojeni. Měli bychom využít vlastní motivaci v boji za nového šampióna, Protože ambice Realu Madrid jsou nekonečné. ”

Chelsea ztratil nic z Adjary

Vnější svět si myslí, Dámské Fotbalové Dresy Chelsea hvězda Azar bude pravděpodobně opustit tým šel do Bernabeu, Bývalá strážnice Chelsea Desailly věří, I bez Belgičanů, Tým může být také normální provoz.

Nicméně, po celou dobu, Klepání mezi Belgičany a Real Madrid nikdy nezmizela, Jako stranický záměr nechtěl sám o sobě ujasnit. V tomto ohledu, Desai Li věří, Chelsea dokonce ztratili eso v týmu se dokáže vyrovnat se všemi, Řekl Jak rok odešel Drogba, Klub ho brzy našel jako náhradu.

Vezmeme-li v úvahu Chelsea Liga mistrů tváří v tvář protivníka je Barcelona, Desai Li na nedávný stav týmu vyjádřil určité obavy. Chelsea se nedávno prohrál s West Ham, Současný stav Dres Chelsea není dobrý, ” On pokračoval říkat, ” Chelsea potřebuje vítězství, aby jim pomohl znovu získat jejich důvěru, S dobrým stavem pozdravit Ligu mistrů, který se konal v únoru příštího roku. “

Spojený nedostatek zaměstnanců se uvolnil

Pogba zmeškal víkend kvůli zastavení závodu, Dámské Fotbalové Dresy Manchester United se stal hlavním hráčem. Ale pro trenéra Manchesteru Jose Mourinho, Ne všechny špatné zprávy. Údajně, Jones, Ibrahimovic a Fellaini Může tento víkendový derby hrát.

Jones a Fellaini byli po určitou dobu zraněni kvůli zranění, Ibrahimovic se vrátil po 4 zápasech mimo zážitek na lavičce, Nicméně poslední dvě hry, Ibrahimovic se do seznamu nedostal. Proti hráči Manchester City, Všichni tři hráči se vrátí do sestavy.

Všichni tři hráči mají sloužit jako náhradníci Dres Manchesteru United. Ochránce, Rojo, Smolin a Lindholm jsou pozoruhodné. Středová poloha, Ibrahimovič zcela nereformoval stát, Je také těžké nahradit místo Lukaku. Ale obecně, Tři hráči comeback, Může dovolit Manchesteru United ve formacích a posílání na místě se stává snadnější.

Giroud: Arsenal musí držet Özil

Zástupce Arsenalu Giroud řekl, Ozil je klíčovým hráčem týmu, Potřebuje to udržet. Dámské Fotbalové Dresy Ozil a Arsenal smlouvu vyprší na konci sezóny, V posledních hrách, Němci opět dokazují, že jsou nepostradatelným členem pole, Včera v noci a hra Kazachstánu, Němci přispěli 2 sekundy 1 výstřel za 5 minut ve druhé polovině, Pomozte týmu vyhrát 5 gólů.

” Většinu času, On může udělat nejlepší volbu, Ví, kdy předá míč Kdy střílet, Když jste v lepší pozici, Vždycky si myslíš, že bude posílat asistenci namísto natáčení, Dokonce i když dosáhl gól dnes Cítím se pro něj šťastný On je náš velitel polní, Je také klíčovým hráčem. ”

Vzhledem k tomu, že byl Rakazat zraněn, Girou náhradní vystoupení v druhé polovině, Také dosáhl 2 gólů, Chcete-li sezónu snížit dobu hraní, Giroud řekl, že je frustrovaný. ” Ano, protože jsme všichni konkurenti, Všichni chceme hrát každou hru, Pomozte Arsenalu vyhrát. Všichni rádi hrajeme v Evropském poháru, Ale samozřejmě všichni chceme hrát v lize, Takže když trenér Arsenalu chce, abyste hrát, Musíte dát nejlepší výkon, A Dres Arsenal se stal velkým strojem kvalifikovaným malým dílem. ”

Messi: Barcelona je vždycky můj domov

Messi konečně uzavřela smlouvu s Barcelonou, Nová smlouva mezi oběma stranami vyprší v červnu 2021. Po dokončení obnovy s Barcelonou, Dámské Fotbalové Dresy Messi přijal televizní rozhovor v Barceloně, A řekl, že Barcelona je jejich domov, Snažil se odejít do Barcelony.

Messi v rozhovoru řekl: ” Bude nám chvíli trvat, než dokončíme obnovu. Dnes je to všechno nakonec dokončeno. Jsem velmi rád, že mohu pokračovat v Barceloně, Jak jsem již řekl, Barcelona je vždycky můj domov, Jsem rád, že tu zůstanu. ”

Messi konečně řekl: Bude i nadále hráč v Dres Barcelona, aby napsal rekord: ” Mým cílem je i nadále vyhrát šampionát Barcelona, Vytvořte nový záznam v Barceloně, Napište historii klubu. Máme možnost vyhrát tituly, Doufám, že můžeme vyhrát více. ”